Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Szybciej się rozliczysz, szybciej otrzymasz zwrot...

Już ponad 16 mln zł nadpłaconego podatku zwróciły urzędy skarbowe mieszkańcom województwa podlaskiego. I choć na rozliczenie się z ubiegłorocznych dochodów mamy czas do końca kwietnia, to kto chce wcześniej otrzymać zwrot powinien szybciej wypełnić odpowiedni PIT.

Według szacunków Izby Skarbowej w Białymstoku zeznania podatkowe złożyło dopiero nieco ponad 10% podatników. Wpływ na niewielki ruch w urzędach ma fakt, że pracodawcy na przesłanie informacji o naszych dochodach mają jeszcze czas do końca lutego.
Ci którzy  jako pierwsi rozliczyli się z fiskusem mogą już cieszyć się ze zwrotów. Radosław Hancewicz, rzecznik Izby Skarbowej w Białymstoku podaje, że na konta podatników urzędy skarbowe przelały już ponad 16 mln zł nadpłat w podatku. Rekordzista otrzymał 55 696 zł zwrotu.
W tym roku, podobnie jak poprzednio, nadpłaty większości rozliczających się gwarantują  przewidziane prawem ulgi i odliczenia. Największą popularnością cieszy się ulga na dziecko, a później ulga na Internet i ulga rehabilitacyjna.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę