Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Pechowa „kolizja”

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do nietypowego zdarzenia drogowego doszło w Wysokiem Mazowieckiem. Jak podają policjanci „maluch” uszkodził mercedesa, a oryginalność tej sytuacji polegała na tym, że Fiat 126p nie miał kół i był transportowany na wózku.

fot. podlaska.policja.gov.pl
fot. podlaska.policja.gov.pl

Rozmontowaną karoserię małego fiata ciągnął na wózku mężczyzna. W pewnym momencie pojazd przechylił się i uderzył w zaparkowanego na poboczu jezdni mercedesa.

Otwartym pozostaje pytanie kto jest większym pechowcem – właściciel mercedesa czy kierowca „malucha”. Straty nie są duże, ale naprawa wgniecenia błotnika i rysy na bagażniku mercedesa zapewne przekroczy wartość „malucha”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę