Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

WALIZKA doceniona przez MKiDN

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego doceniło znaczenie organizowanego w Łomży Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego WALIZKA. Teatr Lalki i Aktora w Łomży na 23. edycję Festiwalu otrzyma 70 tys zł. Pieniądze z Ministerstwa otrzymać także Stowarzyszenie Wizna 1939.

Właśnie ogłoszono „zwycięzców” pierwszego nabór wniosków na Programy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na ten rok. Stowarzyszenia, fundacje, instytucje publiczne mogły się ubiegać o dotacje na najrozmaitsze przedsięwzięcia: koncerty, festiwale, działania muzealne, edukacyjne, remonty, zakupy sprzętu i wiele innych. Z Łomży jak do tej pory przeszedł tylko wniosek Teatru Lalki i Aktora na dofinansowanie XXIII Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego  WALIZKA. W tym roku Festiwal ten odbędzie się w dniach  od 8 do 11 czerwca, a ministerstwo wspomoże go kwotą 70 tys. zł.
O 20 tysięcy większą dotację otrzyma za to Stowarzyszenie Wizna 1939. Zorganizowanie wystawy „Nie tylko Polskie Termopile - Wizna w latach 1939-45” MKiDN zdecydowało się docenić kwotą 90 tys zł.

210204100642.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę