Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Niebezpieczny śnieg na dachach

Główne zdjęcie
Zdejmowanie lodu z dachu kamienicy przy ul. Dwornej

Zlodowaciały śnieg spadający z dachu budynku wgniótł dach i wybił szybę w samochodzie w którym było 8-letnie dziecko. Do wypadku doszło wczoraj po południu przy ul. Długiej w Łomży. Na szczęście zarówno dziecku jak i innym osobom nic się nie stało, ale śnieg zalegający na dachach budynków staje się coraz cięższy i coraz bardziej niebezpieczny. Policjanci i strażacy apelują do właścicieli budynków o zrzucenie śniegu nim będzie za późno.

Ciężarem śniegu zagrożone są nie tylko płaskie dachy wielkich supermarketów i hal, ale także  budynków gospodarczych, a nawet domów mieszkalnych. Strażacy jako swoiste ostrzeżenie przywołują wczorajszą akcję ze wsi Jastrząbka Młoda w gminie Śniadowo, gdzie pod ciężarem zalegającego śniegu zaczęły trzaskać krokwie dachu jednorodzinnego domu. Do tragedii nie doszło, bo wezwani strażacy, którzy przyjechali specjalnym 25-metrowym dźwigiem, pomogli w usunięciu około 60 cm warstwy śniegu zalegającej na dachu domu.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę