Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

CBA zabrało komputery z ratusza

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zabezpieczyli dwa komputery Urzędu Miejskiego w Łomży. Informację te potwierdził prezydent Jerzy Brzeziński dopytywany o to podczas środowej sesji rady Miasta przez radnego Macieja Borysewicza. Jak wyjaśniał prezydent oba komputery były przypisane do jednego urzędnika - Sławomira J.

Już kilka miesięcy temu urzędnik ten usłyszał zarzuty popełnienia tzw. przestępstw urzędniczych w śledztwie prowadzonym przez Prokuraturę Okręgową w Białymstoku. Jak wówczas informowała prokuratura - jednemu z pracowników Urzędu Miejskiego w Łomży przedstawiono zarzut popełnienia przestępstwa polegającego na podrobieniu podpisu innej osoby na dokumencie – wniosku, dającym podstawę do wydania zaświadczenia o przeznaczeniu gruntów, tj. o czyn z art.270 § 1 kk.
Prezydent Brzeziński mówił radnym, że poniedziałkowe zabezpieczenie komputerów miało związek z tą sprawą.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę