Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Zagrożone dachy

Zalegający na dachach budynków śnieg stanowi coraz większe zagrożenie. W regionie pod jego ciężarem zawaliło się już kilka budynków gospodarczych. Wczoraj wieczorem, dzięki pomocy strażaków przed zawaleniem udało się uratować dach dużej obory w Mężeninie koło Śniadowa. Pod ciężarem zalegającego na dachu śniegu pękł podciąg.

Rolnik, który zauważył niebezpieczne pęknięcie strażaków zaalarmował kilka minut przed godziną 19. I choć jak podkreśla dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży strażacy nie zajmują się odśnieżaniem dachów w prywatnych budynkach, w tym wypadku - wobec realnego zagrożenia katastrofą budowlaną - na miejsce wysłano specjalny dźwig i dwa zastępy strażaków. Przez trzy godziny strażacy pomagali rolnikowi w usuwaniu śniegu zalegającego na dachu obory w której znajdowało się 50 krów.  Wzmocniono także pęknięty podciąg.
Dziś budynek obory ma obejrzeć inspektor nadzoru budowlanego.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę