Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Wizna: skończyły się pieniądze na odśnieżanie

''W budżecie gminy skończyły się pieniądze przeznaczone na odśnieżanie'' - mówi wójt gminy Wizna, Zbigniew Sokołowski. Pieniądze na ten cel będą teraz wydawane z rezerwy budżetowej. Na szczęście do wszystkich miejscowości w gminie można dojechać. Ale poruszanie się po nich to już problem, zwłaszcza dla pieszych. Wszędzie leżą góry śniegu, wiele chodników jest zasypanych, a na ulicach jest bardzo wąsko.

Z terenu samej Wizny część śniegu zostanie niedługo wywieziona. Jak wyjaśnia wójt, jest to związane z problemami, jakie autobusy PKS mają z przejazdem przez miejscowość.

Problemy z przejazdem mają także kierowcy gimbusów, którzy przywożą dzieci z Rutek i Zanklewa. Gmina musi odśnieżać kilka dróg powiatowych, żeby dzieci mogły dojechać na 8.00 do szkoły. ''Pługi z Zarządu Dróg przyjeżdżają koło 10.00, a to już za późno'' - mówi Zbigniew Sokołowski.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę