Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Oświadczenie Wiesława Grzymały

Potwierdzam wcześniejsze doniesienia medialne, iż w dniu 08.02.2010 byłem uczestnikiem wypadku drogowego z udziałem pieszego na ulicy Legionów w Łomży. Współuczestnikowi tego nieszczęśliwego zdarzenia oraz Jego Rodzinie składam szczere wyrazy współczucia.

Z informacji jakie uzyskałem w dniu 15.02.2010 od Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży wynika, że zdarzenie to zakwalifikowane zostało do kolizji drogowej i postępowanie wyjaśniające prowadzone jest przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, a  zastosowanie tu będą miały przepisy kodeksu wykroczeń. Tym samym dementuję obiegowe plotki jakobym był podejrzanym bądź oskarżonym o popełnienie przestępstwa.
Jednocześnie zwracam się do  Prezydenta Miasta i podległych Jemu służb, a także  pozostałych zarządców dróg lokalnych z apelem o podjęcie energicznych działań w celu sprawnego  oczyszczenia pieszych i jezdnych ciągów komunikacyjnych z lodu i zwałów śniegu, w tym szczególnie w miejscach  usytuowania przejść dla pieszych i o dużym natężeniu ruchu samochodowego.
Apeluję również do wszystkich użytkowników dróg, w tym także pieszych o rozwagę i ostrożność, tak potrzebną szczególnie w okresie  trudnych  warunków zimowych.

Niech te przykre zdarzenie z moim udziałem będzie dla Państwa skuteczną przestrogą.

Z wyrazami szacunku
Wiesław Tadeusz Grzymała
Przewodniczący Rady Miejskiej Łomży

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę