Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Zaginął 22-latek z Jedwabnego

Główne zdjęcie
Mateusz Olszewski

Policjanci proszą o pomoc w jego odnalezieniu Mateusza Olszewskiego. 22-latek z Jedwabnego ostatni raz był widziany w nocy z soboty na niedzielę około godziny 3.00 w Białymstoku w rejonie ulicy Bema. Potem jeszcze dwukrotnie kontaktował się telefonicznie ze swoja rodziną. Miał z dworca PKS jechać do rodzinnego domu. Od tamtej pory ślad po nim zaginął.

Rysopis zaginionego: wzrost 178 cm, waga 70 kg, szczupłej budowy ciała, oczy piwne, twarz owalna, uzębienie pełne.
Znak szczególny: blizna pooperacyjna na brzuchu oraz kolczyk w lewej brwi.
Ubrany był: w czarną kurtkę z kapturem obszytym jasnobrązowym futerkiem, ciemnoniebieskie dżinsowe spodnie oraz czarne zamszowe buty za kostkę.
Posiadał przy sobie: telefon komórkowy, dowód osobisty oraz legitymację studencką.
Prosimy wszystkich, którzy znają miejsce pobytu zaginionego lub mogą przyczynić się do jego ustalenia o kontakt z Komisariatem III Policji w Białymstoku pod numerem telefonu (085) 670 32 44 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę