Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na początku lutego napadł na solarium, dziś już siedzi w areszcie tymczasowym...

Sąd w Łomży zdecydował dziś o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące 27 -letniego mieszkańca Kolna. Wczoraj prokuratorzy przedstawili mu zarzut rozboju na pracownicy solarium przy ul. Polowej w Łomży. Przypomnijmy 1 lutego ok. 22. dwóch zamaskowanych mężczyzn napadło na solarium i gdy jeden z napastników zabierał z szuflad pieniądze, drugi chwycił i pobił pracującą tu kobietę.

Sprawcy skradli wówczas niespełna 800 złotych i uciekli. Pobita młoda dziewczyna została przewieziona do szpitala, na szczęście obrażenia jakich doznała nie zagrażały jej życiu. Policjanci  już we wtorek zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o udział w tym napadzie. I choć 27-letni mieszkaniec Kolna, bezrobotny kawaler, który przyznał przed prokuratorem, że był już wcześniej karany, nie przyznaje się do popełnienia zarzuconego mu czynu, zdaniem sądu przedstawione przez organy ścigania dowody w dużym stopniu uwiarygodniają jego sprawstwo. Na wniosek prokuratury sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 27-latka na trzy miesiące.
Drugi z uczestników napadu też już ponoć został wytypowany przez policję, ale jeszcze nie został zatrzymany.
Za rozbój mężczyznom grozi nawet do 12 lat więzienia.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę