Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
SPONSOR ŁOMŻYŃSKIEJ JESIENI KULTURALNEJ

Wirująca Łomża

Punktualnie, w samo południe, w sali widowiskowej Urzędu Wojewódzkiego w Łomży rozpoczęła się kolejna już trzecia edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Młodzieżowego „Wirująca strefa”. Przez dwa dni swoimi umiejętnościami przed łomżyńska publicznością i specjalnym jury pochwali się kilkadziesiąt zespołów tańca disco show, hiphop, electric boogie, break dance, freestyle. W sumie na scenie wystąpi ponad pół tysiąca tancerzy.

Na turnieju zaprezentują się zespoły z całej Polski. Do Łomży przyjechali tancerze m.in.: z Bydgoszczy, Białegostoku, Warszawy, Piły, Olsztyna, Torunia, Szczecina, Włocławka, Gdańska, Wołomina, Opola, Inowrocławia i Gorzowa Wielkopolskiego. Samą Łomżę reprezentować będą dwie grupy. „Crazy Twisting Grupe” - prowadzona przez instruktora tańca Marka Kisiela – ma na swoim koncie udany występ na Mistrzostwa Świata „HIP-HOP DAYS” w Bremen w Niemczech. Obok niej na scenie wystąpi także druga łomżyńska grupa taneczna „Twist” - prowadzona przez Beatę Kisiel.
Zdziera czarne płyty DJ Kostek, a prowadzi Larry.
Atrakcją sobotniego wieczoru ma być pozakonkursowy pokaz tańca w wykonaniu grupy B-TOWN ALLSTARS z Niemiec. Początek o 19.00
Dodajmy, że turniej “Wirująca strefa” zakończy się w niedzielę. Finał imprezy zaplanowano na godzinę 10.00
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę