Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 09 lutego 2023 napisz DONOS@

Uważaj gdzie idziesz...

Ocieplenie sprawiło, że z wielu dachów domów spadają zwały gromadzącego się tam przez kilka ostatnich tygodni śniegu. Takie zdarzenie miało miejsce przy ul. Dwornej w Łomży. Na idącego chodnikiem mężczyznę z dachu zsunął się zalegający tu zamarznięty śnieg... Uderzenie było na tyle niespodziewane i silne, że powaliło mężczyznę. Po wypadku został on przewieziony do szpitala.

Do wypadku z udziałem pieszej doszło też na przejściu dla pieszych na Alei Legionów. Przy przejściu na wysokości Szkoły Muzycznej zatrzymał się jadący w kierunku skrzyżowania z ul. Sikorskiego samochód by przepuścić starszą kobietą. Gdy 75-latka przechodziła na drugą stronę jezdni nadjechał seat toledo, którego kierowca wyprzedzał przepuszczające kobietę auto i uderzył wprost w pieszą. 75-latka z potłuczeniami i m.in. złamaną nogą trafiła do szpitala.

Policjanci z Łomży wyjaśniają okoliczności obu wypadków i proszą o ostrożność zarówno pieszych jak i kierowców.

Tymczasem strażnicy miejscy przypominają, że do obowiązków właścicieli posesji należy nie tylko oczyszczanie znajdującego się przed posesją chodnika, ale także zabezpieczenia dachu aby zalegające tam płaty śniegu i sople lodowe nie stanowiły niebezpieczeństwa dla przechodniów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę