Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Napad na solarium

Niespełna 800 złotych skradło dwóch mężczyzn, którzy w poniedziałek ok. 22. napadli na solarium przy ul. Polowej w Łomży. Gdy jeden z napastników zabierał z szuflad pieniądze, drugi chwycił i pobił pracującą tu kobietę. Policjanci poszukują napastników i proszą ewentualnych świadków zdarzenia o pomoc w ustaleniu sprawców.

- Napastnicy to mężczyźni w wieku około dwudziestu paru lat. Obaj mieli zakryte twarze - mówi kom. Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji. Gdy zostaną ujęci za rozbój będzie im groziło nawet do 12 lat więzienia.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę