Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Ślisko i niebezpiecznie

Główne zdjęcie
Droga 61, okolice Cydzyna

Zima daje się we znaki mieszkańcom regionu. Praktycznie przez całą środę pada śnieg, dzięki czemu na chodnikach, ulicach i drogach ponownie zrobiło się bardzo ślisko. Do godziny 14. w Łomży i najbliższej okolicy doszło do trzech kolizji drogowcy. W największej z nich na krajowej 61 w okolicach Cydzyna uczestniczyły cztery samochody.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12.20.  Kierowca ciężarówki (cysterny) zatrzymał się aby pomóc wyjechać uwięzionemu w rowie fordowi transitowi. „Chciał dobrze, a wyszło...” W tył cysterny uderzył autobusu, a w autobus fiat panda. Na szczęście w zdarzeniu nie ucierpieli ludzie. Ruch na drodze był utrudniony niemal przez dwie godziny.

Foto: Droga 61, okolice Cydzyna
Foto: Rondo Solidarności, Łomża
Foto: Droga na Nowogród
Foto: Droga 61, okolice Cydzyna
Foto: Droga 61, okolice Cydzyna

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę