Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Zadymka...

Synoptycy ostrzegają przed zawiejami i zamieciami śnieżnymi spowodowanymi opadami śniegu i wiatrem w porywach nawet do 60 km/h. Jak podaje Andrzej Wołkowycki dyżurny synoptyk białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW przewidywany przyrost pokrywy śnieżnej w ciągu kilku najbliższych godzin wniesie ok. 5 cm.

Z komputerowych prognoz pogody wynika, że w Łomży śnieg powinien zacząć padać około godziny 9. i nieprzerwanie będzie padał aż do 19. – 20., przy czym intensywnie tylko przez krótki czas po południu (około 15.).

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę