Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

W niedzielę kąpał się wiceprezydent, a od poniedziałku będą mogli wszyscy

Główne zdjęcie
Z-ca prezydenta Marcin Sroczyński na zjeżdżalni o którą po remoncie wzbogacił się basen. (fot. www.lomza.pl)

W poniedziałek (1 lutego) w samo południe basen przy Szkole Podstawowej nr 10 ponownie zostanie otwarty. - W niedzielę temperaturę wody w basenie osobiście sprawdził z-ca Prezydenta Marcin Sroczyński – poinformował Urząd Miasta dodając, że przez najbliższy tydzień użytkowanie basenu będzie miało formę testową.

Jak czytamy na stronie internetowej Urzędu Miasta w poniedziałek pierwsza godzina będzie dla wszystkich bezpłatna, zaś dopłata za każde kolejne 5 minut wyniesie 0,70 zł (do biletów normalnych) i 0,50 zł (do biletów ulgowych), przy czym cennik biletów podany ma zostać w poniedziałek 1 lutego. W dniu otwarcia ostatnie wejście na basen będzie o godz. 20:30.  Przez  pierwszy tydzień w części basenowej pływalni jednorazowo będzie mogło przebywać do 70 osób.

Basen był modernizowany od lipca 2008 roku. W trakcie prac basen nieco rozbudowano – powstał nowa zjeżdżalnia z basenem rekreacyjnym o powierzchni 75 m2, a także m.in. jakuzzi i sauna. Koszt inwestycji sięga około 10 mln zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę