Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na 61

Trzy osoby zostały ranne w wypadku jaki w sobotę późnym wieczorem wydarzył się w okolicach Popowa. W wypadku na krajowej „61” między Grajewem a Szczuczynem uczestniczyły cztery samochody – dwa tiry i dwie osobówki.

Do wypadku doszło około 20.45. Kierowca osobowego forda mondeo nie zdołał wyprzedzić tira i zderzył się jadący w przeciwnym kierunki fiatem tipo, po czym uderzył w niego jeszcze jadący za fiatem tir. Ranni to pasażerowie forda – mieszkańcy Grajewa. Dwóch z nich trafiło do grajewskiego szpitala, trzeci – najciężej ranny – został przewieziony do Łomży.
Zarówno kierowca forda, jak i kierowcy pozostałych trzech pojazdów uczestniczących w wypadku ze zderzenia wyszli bez szwanku. Droga nr 61 była zablokowana przez kilka godzin.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę