Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Przestępstwa „przy basenie” nie było!

Nie będzie śledztwa w sprawie ewentualnego popełnienia przestępstwa przez prezydenta Łomży „na szkodę Szkoły Podstawowej nr 10” w związku z modernizacją basenu. Prokuratura Rejonowa w Kolnie, do której trafiło odpowiednie zawiadomienie Rady Rodziców szkoły, w działaniach prezydenta nie dopatrzyła się popełnienia czynu zabronionego i odmówiła wszczęcia śledztwa.

Przypomnijmy  23 grudnia 2009 r. Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 10 skierowała do Prokuratury Okręgowej w Białymstoku zawiadomienie, o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Prezydentów Miasta Łomży na szkodę Szkoły Podstawowej nr 10 w Łomży. Zawiadomienie ostatecznie trafiło do Prokuratury Rejonowej w Kolnie, której śledczy, w ramach tzw. czynności sprawdzających, m.in. przesłuchał prezydenta Łomży i jego dwóch zastępców (mówił o tym na spotkaniu z rodzicami uczniów „dziesiątki” Krzysztof Choiński).
- Postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie zostało wydane 22 stycznia 2010 roku – poinformowała Prokuratura Rejonowa w Kolnie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę