Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek przy odśnieżaniu

Główne zdjęcie
Uszkodzony w wypadku citroen, którego pasażer zginą na miejscu. (fot. podlaska.policja.gov.pl)

Tragiczny wypadek wydarzył się wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 61. W okolicach wsi Kobylin, na terenie gminy Piątnica, w tył ciągnika rolniczego z podczepionym pługiem śnieżnym z dużą siłą uderzył samochód citroen berlingo. Na miejscy zginął jeden z pasażerów samochodu, a jego kierowca, oraz dwóch innych pasażerów, jak i kierowca ciągnika zostali przewiezieni do szpitala.

Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży, zgłoszenie o wypadku strażacy odebrali o godzinie 17.47. Doszło do niego gdy 22-letni kierowca ciągnika rolniczego zetor z przyczepionym z tyłu pługiem śnieżnym chcąc skręcić z 61 w lewo w drogę w kierunku na Zalesie, zatrzymał się na skrzyżowaniu. Niestety jadący za nim 19-letni kierowca citroena berlingo, nie zdążył wyhamować na śliskiej nawierzchni drogi. Samochód uderzył w tył ciągnika. Na miejscy zginął 43-latek - jeden z pasażerów citroena, a karetka pogotowia do szpitala przewiozła jego kierowcę oraz dwóch innych pasażerów. Tam też na obserwację trafił kierowca ciągnika rolniczego, który dopiero po pewnym czasie od wypadku zaczął uskarżać się na bóle głowy i pleców.

Jak podają strażacy kierowca ciągnika, to jeden z okolicznych rolników, który wyjechał na drogę odśnieżając dojazd do swojego gospodarstwa.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę