Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Pięciu zabitych w dwie noce...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło nocą w pobliżu miejscowości Nowe Krzewo na krajowej „ósemce”. Tym razem w czołowym zderzeniu forda z tirem na miejscu zginęła matka z synem. Minionej nocy niemalże w tym samym miejscu w wypadku drogowym zginęły trzy osoby.

Jak podaje podinsp. Andrzej Baranowski z KWP w Białymstoku około północy kierujący fordem focus 30-letni mieszkaniec Warszawy jadąc w kierunku Zambrowa najprawdopodobniej w trakcie omijania busa stojącego na jego pasie ruchu stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i zjechał na lewą stronę jezdni gdzie czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka litewskim tirem renault. W wyniku zderzenia w roztrzaskanym fordzie na miejscu zginął kierowca i podróżująca z nim 59-letnia matka. 51-letni kierowca tira nie doznał poważniejszych obrażeń. Przez blisko 5 godzin ruch na tym odcinku trasy odbywał się wahadłowo.
Przypomnijmy poprzedniej nocy, niemalże w tym samym miejscu - na prostym odcinku trasy w pobliżu miejscowości Nowe Krzewo – między Mężeninem a Jeżewem - zderzyły się dwa tiry i samochód osobowy. Na miejscu zginął kierowca i dwóch jego pasażerów osobówki, podróżująca z nimi kobieta ciężko ranna trafiła do szpitala.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę