Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Sąd umorzył sprawę radnego z Wysokiego Mazowieckiego oskarżonego o jazdę po pijanemu

Sąd Rejonowy w Wysokiem Mazowieckiem umorzył warunkowo postępowanie wobec radnego powiatu wysokomazowieckiego, oskarżonego o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. 2 czerwca Andrzej R. został zatrzymany do kontroli, gdy prywatnym samochodem osobowym jeździł po parku miejskim. Badanie alkomatem wykazało w wydychanym powietrzu ponad jeden i przy powtórnym badaniu prawie jeden promil alkoholu w litrze wydychanego powietrza. O warunkowe umorzenie postępowania wnioskował adwokat radnego. Wskazywał na jego nienaganne dotychczas prowadzenie i chęć współpracy z policją już po zatrzymaniu.

Sąd przychylił się do tej prośby, orzekając wobec niego tylko wpłacenie 3 tys. zł na rzecz szpitala w Wysokiem Mazowieckiem, i zatrzymanie na dwa lata prawa jazdy kategorii A i B. Radnemu, ponieważ nie został skazany prawomocnym wyrokiem pozostał także mandat.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę