Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Będzie cieplej...

Główne zdjęcie
Prezentowane dane pochodzą z komputerowych modeli numerycznych i nie są zweryfikowane przez synoptyków! (www.pogodynka.pl)

Siarczysty mróz daje się we znaki. Dzisiejszej nocy w Łomży temperatura powietrza spadła do – 25°C. Tyle o poranku było na termometrze w Miejskim Stanowisku Kierowania PSP, które znajduje się na trzeciej kondygnacji. Przy gruncie było zimniej. Ta noc zdaniem synoptyków była najzimniejsza, a teraz ma być już cieplej, dodajmy ciut cieplej...

Dziś w dzień temperatura maksymalna od -16 do -14°C, wiatr słaby z kierunków wschodnich. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane od północy regionu wzrastające do dużego. Temperatura minimalna od -20 do -22°C, wiatr słaby zmienny.

Z komputerowych prognoz meteo wynika, że we wtorek w ciągu dnia temperatura powinna podskoczyć o 5°C, w środę o kolejne 3 – 4°C, a w nocy z środy na czwartek powinno być już tylko w granicach -10°C.
Jednocześnie od wtorku gwałtownie zacznie spadać ciśnienie i powoli wzrastać prędkość wiatru. Od środy możliwe są też opady śniegu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę