Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Pali się...

Utrzymujące się przez kilka dni silne mrozy sprawiały, że mieszkańcy coraz bardziej się grzeją. Niestety czasami - zwłaszcza w domach jednorodzinnych - od tego powstają też pożary. W niedziele wieczorem zapaliło się poddasze domu w Elżbiecinie, a w sobotę po południu zapaliło się w mieszkaniu przy ul. Dwornej w Łomży. Na szczęście w obu wypadkach wydobywający się dym szybko zauważono, a wezwani na miejsce strażacy ugasili pożary nim zdołały wyrządzić wielkie straty.

Wczorajszy pożar domy jednorodzinnego w Elżbiecinie strażakom zgłoszono około 18.30. na miejsce zostały wysłane trzy jednostki strażaków – jedna zawodowa z Łomży i ochotnicze z Piątnicy i Jeziorka. Jak informuje dyżurny ogień wybuchł na poddaszu w okolicy komina. Dzięki szybkiej interwencji straty nie są duże. Spaleniu uległo około 4 metrów kwadratowych powierzchni dachu i poddasza.

W sobotę strażacy z Łomży zostali wezwani do gaszenia pożaru mieszkania przy ul. Dwornej. Aby dostać się do pomieszczenia skąd ulatniał się dym musieli wyważyć drzwi. Okazało się, że przyczyną  pożaru był żar z pieca, który wypadł na niezabezpieczoną podłogę. W tym czasie w mieszkaniu nie było właścicieli. Na szczęście sąsiedzi w porę zaalarmowali strażaków, nim ogień zdołał wyrządzić większe straty.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę