Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Potrącenie na przejściu

Kierująca samochodem kia na przejściu dla pieszych potrąciła 10-latkę. Dziewczynka ze złamaną ręką karetką została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 12.00 na przejściu dla pieszych na ulicy Rządowej. Funkcjonariusze wstępnie na miejscu zdarzenia ustalili, że 24-latka jechała  kią w kierunku Placu Kościuszki i nie zatrzymała się przed przejściem. Dziewczynka była już na pasach, gdy nagle uderzył w nią rozpędzony pojazd. 10-letnie dziecko ze złamaną ręką karetką została przewieziona do szpitala.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę