Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Znowu uwalniali karetkę

Choć ostatnio intensywne opady śniegu omijają nasz region, okazuje się, że wiele dróg ciągle wymaga odśnieżania, a niektóre w dalszym ciągu bywają nieprzejezdne. Wczoraj wieczorem strażacy z Miastkowa musieli pomagać przebijać się przez śnieżne zaspy karetce pogotowia, która nie mogła dojechać do chorego w Drogoszewie.

Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży strażacy wezwanie na pomoc od ekipy karetki pogotowia odebrali ok. 17.30. Pomogli karetce wydostać się z zaspy i torowali przed nią drogę, aż do domu chorego mężczyzny. Cała akcja trwała około godziny.
Dyżurny dodaje też, że strażacy ochotnicy ciągle wyjeżdżają odśnieżać drogi gminne. Tylko wczoraj odnotowano, poza interwencją z karetką, 22 takie wyjazdy.

Przypomnijmy, to drogi przypadek uwalniania karetki pogotowia przez strażaków z OSP w Miastkowie. 11 stycznia pomagali przedrzeć się przez śnieżne zaspy karetce jadącej nocą do trzyletniego chłopca.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę