Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 19 czerwca 2021 napisz DONOS@

Dla Babci i Dziadka

Dziś dla Babci słońce mamy I całuski dla Dziadziusia Dziś życzenia wnuczek składa I piosenki śpiewa wnusia. Tradycją Przedszkola Publicznego Nr 5 w Łomży stały sie spotkania z okazji Dnia Babci i Dziadka. Każda grupa przygotowała uroczystość oddzielnie. Najwcześniej, bo w piątek 15 stycznia 2010r, świętowały Babcie i Dziadkowie ze starszaków. Dnia 21 stycznia świętowali Dziadkowie w grupie trzylatków i pieciolatków. Czterolatki zaprosiły Gości na piątek 22 stycznia.

Do tego święta dzieci przygotowywały sie od dłuższego czasu. Z wielkim przejęciem i zaangażowaniem pod okiem nauczycielek ćwiczyły wierszyki , piosenki , tańce; wyklejały i rysowały laurki, robiły upominki. Wszystko po to , aby sprawić jak najwięcej  radości Kochanej Babci i Kochanemu Dziadkowi. Wszystko po to, by Im podziękować za serce , za milość, poprostu za to, że są razem z nami. 

I udało sie wyśmienicie. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze , śpiewały piosenki, tańczyły. Były równieź torty, slodki poczęstunek;było tradycyjne "Sto lat...", były uściski i gorące buziaki a na koniec pamiątkowe zdjęcia.

Do wszystkich dziecięcych życzeń dla Babć i Dziadków dołącza się równieź Dyrektor i Pracownicy przedszkola: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniach tych uroczystości.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 21 stycznia 2010 21:52
Data ostatniej edycji: pon, 25 stycznia 2010 12:54:38

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę