Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Napastnik w areszcie

Na trzy miesiące trafił do tymczasowego aresztu 29-letni Sebastiana W. z Grajewa. Mężczyzna kilka dni temu zaatakował gazem obezwładniającym kobietę idącą przy ulicy Traugutta, po czym przewrócił ją, wyrwał z ręki i zabrał torebkę. Już kilka godzin później mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że to recydywista.

Do zdarzenia doszło w poprzednią sobotę o godzinie 5.30 rano.  Sprawca podbiegł do kobiety, a gdy ta odwróciła się wówczas mężczyzna prysnął w kierunku jej twarzy gazem obezwładniającym wyniku czego doprowadził ją do stanu bezbronności spowodowanego chwilowym oślepieniem. Wtedy napastnik przewrócił kobietę na ziemię, wyrwał z jej ręki torebkę i uciekł. W skradzionej torebce znajdował się telefon komórkowy i inne mienie o łącznej wartości 620 złotych 
Jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę zdarzenia. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Grajewa. przy czym działał on w warunkach recydywy.
Na wniosek prokuratury Sąd Rejonowy w Grajewie zastosował wobec Sebastiana W. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.
Dodajmy, że Kodeks Karny za tego typu przestępstwo przewiduje karę na czas nie krótszy od 3 lat pozbawienia wolności.

210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę