Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Zimno, coraz zimniej...

Główne zdjęcie
Prezentowane dane pochodzą z komputerowych modeli numerycznych i nie są zweryfikowane przez synoptyków! (www.pogodynka.pl)

Zima daje się we znaki. Nie dość, że śnieg kilka dni temu sparaliżował ruch w regionie, i jeszcze teraz w wielu miejscach walczą z nim nie tylko drogowcy, to na dodatek utrzymuje się mróz. Jak wynika z najnowszych prognoz meteo niestety w najbliższych dniach ma być jeszcze zimniej... W piątek rano temperatura powietrza w Łomży ponownie powinna spaść znacznie poniżej 20°C.

Ochładzać ma się w środę praktycznie przez cały dzień. Rano temperatura minimalna ma wynosić jeszcze tylko -10°C, po to by z godziny na godzinę powoli spadać. Wieczorem powinno być -15°C – a w nocy z środy na czwartek nawet -17°C. To jednak nie kres ochłodzenie. Kolejna noc powinna być jeszcze zimniejsza i według wyliczeń komputerów meteorologów w Łomży temperatura może spaść do minus 22 - 23°C .
Niestety długoterminowe prognozy pogody także na najbliższe tygodnie nie zapowiadają większego ocieplenia i odwilży.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę