Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Sprawdzają dachy...

Ponad 180 budynków skontrolowali w ubiegłym tygodniu inspektorzy nadzoru budowlanego. Kontrole przeprowadzono po poleceniu Wojewody Podlaskiego i jak podaje Jolanta Gadek rzecznik prasowy wojewody, w kilkunastu przypadkach wydano nakaz odśnieżania dachów, a w jednym nawet wyłączono z użytkowania obiekt usługowo-handlowy do czasu usunięcia z dachu śniegu.

Wyłączony z użytkowania obiekt znajdował się w Hajnówce. Jak podaje Gadek jego zarządcę ukarano także mandatem w wysokości 300 zł. Łącznie przez cały ubiegły tydzień inspektorzy nadzoru budowlanego przeprowadzili 182 kontrole utrzymania obiektów budowlanych ze szczególnym uwzględnieniem przestrzegania przez zarządców obowiązku usuwania z dachów zalegającego śniegu.
- Po kontrolach wydano 16 nakazów odśnieżenia dachów – mówi Gadek, dodając kontrole są kontynuowane.

Jak podają specjaliści jeden metr kwadratowy śniegu o przeciętnej gęstości i grubości ok. 15 cm może ważyć nawet 50 kg.

 

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę