Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

To tylko awaria...

Mieszkańcy trzech bloków Małachowskiego 7 i 13, oraz Niemcewicza 2 nie mają wody. W okolicach ulicy Niemcewicza po południu pękła rura. Woda szerokim strumieniem płynęła po ulicy i spływała w dół aż na Aleję Piłsudskiego.

Wodociągowcy odcięli dopływ wody i niebawem mają przystąpić do usuwania awarii. Na razie nie wiadomo kiedy uda im się dokopać do uszkodzonej rury wodociągowej i ją naprawić.  To już kolejna awaria sieci wodociągowej w Łomży tej zimy. W ubiegłym tygodniu – w czwartek wieczorem - pękła rucha przy ul. Ks. Anny. Wody nie było m.in. w Szkole Podstawowej nr 9. Wówczas ekipa wodociągowców przez całą noc, przy kilkunastostopniowym mrozie, naprawiała wodociąg. Udało się to dopiero rano.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę