Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadkowy niedzielny poranek

Siedem osób zostało rannych w dwóch wypadkach drogowych, jakie wydarzyły się w niedzielny poranek w regionie. Najpierw za Wizną golf zderzył się z lanosem w wyniku czego rannych zostało sześć osób, a półtorej godziny później pod Zambrowem ranny został kierowca laguny, której wyjechała meganka.

Do pierwszego z wypadków doszło około 7.00 na krajowej 64 na odcinku pomiędzy Wizną a Strękową Górą. Jadąca VW golfem 47-letnia mieszkanka Łomży na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem, uderzyła w przydrożną barierkę, a po odbiciu od niej wyjechała na czołówkę z nadjeżdżającym z przeciwka daewoo lanosem, którym podróżowało pięć osób.  Zarówno kierowca golfa jak i kierowca lanosa oraz jego czterech pasażerów z obrażeniami ciała zostało przewiezionych do szpitala.

Drugi wypadek wydarzył się ok. 8.30 w Woli Zambrowskiej. Tu wyjeżdżający z drogi podporządkowanej na krajowa 66 kierowca renaulta megane wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącą tą drogą samochodzie renault laguna. Doszło do zderzenia samochodów, w wyniku czego obrażeń doznał kierowca laguny, który trafił do szpitala.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę