Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radio.bialystok.pl

Rolnicy skarżą

Kilkunastu pierwszych rolników złożyło do prokuratury okręgowej w Łomży wnioski w sprawie wyrządzenia im szkody finansowej przez zarząd byłej Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Zambrowie. Ich zdaniem podawanie przez księgowość spółdzielni nieprawdziwych danych o jej sytuacji finansowej doprowadziło do tego, że każdy z nich utracił swoje udziały. Średnio jest to kilkadziesiąt tysięcy złotych- rekordzista stracił 90 tys. Udziałami gromadzonymi czasem przez kilkadziesiąt lat pokryto niedobór finansowy wykryty po tym, jak zakład w Zambrowie został przyłączony do grajewskiego "Mlekpolu". Według danych spółdzielni z Grajewa wynosił on w sumie około 20 mln zł.


Spółdzielcy - mleczarze z rejonu Zambrowa uważają, że skoro są winni tego niedoboru, to właśnie oni powinni pokryć braki. Wiadomo już, że nie wszyscy producenci mleka zamierzają dochodzić w ten sposób swoich racji, ale w sumie jest ich ponad 3 tysiące.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę