Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Łomża: wezwane służby odśnieżą parkingi

Wystarczy umówić się z sąsiadami i zabrać samochody z parkingu, aby o ustalonej z dyspozytorem godzinie służby miejskie uprzątnęły zalegający na nim śnieg - zapewnia zastępca dyrektora Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki komunalnej i Mieszkaniowej w Łomży, Marek Olbryś.

Zgłoszenia od zainteresowanych przyjmowane są w MPGKiM do 15:00 pod numerem telefonu 86-216-45-33.

Większość parkingów w Łomży to własność komunalna, ale i na tych osiedlowych zaczyna się już akcja odśnieżania miejsc do parkowania. Pracę utrudniają jednak - podobnie jak na tych administrowanych przez służby miejskie - pozostawione na dłuższy czas samochody, które uniemożliwiają użycie ciężkiego sprzętu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę