Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

Śmiertelna ofiara pożaru

25-letni mężczyzna zginął, a jego 33-letni kolega trafił do szpitala po pożarze mieszkania w Ciechanowcu. Ogień wydobywający się z lokalu na drugim piętrze bloku przy ul. Wojska Polskiego zauważono około godz. 14.30. Wezwani na miejsce strażacy w trakcie prowadzenia działań gaśniczych ewakuowali z płonącego mieszkania dwóch nieprzytomnych mężczyzn. Niestety pomimo podjętej resuscytacji jeden z nich zmarł.

Jak informują strażacy spaleniu uległo wyposażenie jednego z pokoi i część przedpokoju mieszkania na II piętrze. W trakcie działań ratowniczych, w których brało udział aż 31 strażaków, ewakuowano również 6 mieszkańców sąsiednich lokali.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę