Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Noworoczny bal karnawałowy

We wtorek 12 stycznia 2010r do Przedszkola Publicznego Nr 5 w Łomży zaczęli przybywać dziwni goście: Królewny, Królewicze, Księżniczki, Zorra, Spider-Mani, Supermani, mnóstwo zwierzątek i wiele innych postaci. Wszyscy oni to oczywiście nasze przedszkolaki gotowe na Karnawałowy Bal. Uroczystość rozpoczęła się tuż po śniadaniu.

Po powitaniu dzieci, nauczycielki i co bardziej odważni rodzice ruszyli w tany. Wkrótce  na bal przybyli trzej Mikołaje, zaczęła się zabawa na dobre.W przerwach dzieci i rodzice mieli możliwość wziąć udział w konkursach, np: wyścig w zbieraniu fasolek, zjadaniu wafelka z wędki, dmuchaniu balonów, taniec w parze z balonikiem przywiązanym do nogi. Nie zabrakło również zabaw tradycyjnych takich jak Stary niedźwiedź, Kaczuchy, Jedzie pociąg. Wyjątkową atrakcją był występ zaprzyjaźnionej z przedszkolem Cyganki Pani Grażynki, która zaprezentowała wszystkim pieśni cygańskie w języku polskim i języku Romów, akompaniując sobie na gitarze oraz tańce cygańskie.
Oczywiście tak wspaniałą imprezę trzeba było uwiecznić na zdjęciach grupowych i indywidualnych z Mikołajem. Kolejny bal już za rok.
Dziękujemy Mikołajom za prezenty! Dziękujemy za wspólną zabawę !!!

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 14 stycznia 2010 01:20
Data ostatniej edycji: cz, 14 stycznia 2010 02:23:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę