Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Oni szukają inwestorów...

Główne zdjęcie
Otwarcia terenów inwestycyjnych Zambrowa 4.11.2009 r. (fot. Adam Dąbrowski/RB)

Wysokie Mazowieckie przed Zambrowem i Białymstokiem – to samorządy, które w województwie podlaskim najaktywniej szukają inwestorów i prowadzą działania proinwestycyjne. Tak wynika z rankingu „Atrakcyjność Inwestycyjna Samorządów Województwa Podlaskiego 2009” - poinformował Jan Kwasowski, rzecznik prasowy marszałka województwa. Samorząd województwa sfinansuje drugą i trzecią nagrodę w konkursie, a pieniądze na sfinansowanie pierwszej - udział przedstawiciela samorządu w branżowych targach inwestycyjnych - pochodzą z Programu Rozwój Polski Wschodniej.

Celem tego konkursu było wyłonienie i nagrodzenie tych samorządów, które najaktywniej szukają inwestorów i prowadzą działania proinwestycyjne, współpracując z Podlaskim Centrum Obsługi Inwestora oraz z Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych.
Pierwsze miejsce zajęło Miasto Wysokie Mazowieckie, a nagrodą jest udział przedstawiciela samorządu w branżowych targach inwestycyjnych. Drugie miejsce wywalczyło Miasto Zambrów za co dostanie pieniądze na opracowanie wizualizacji przygotowanego terenu inwestycyjnego. Na trzecim miejscu uplasował się Białystok. Nagrodą jest miesięczna promocja nagrodzonego terenu inwestycyjnego na stronach internetowych oraz w czasie najbliższych targów branżowych.
Jak informuje Kwasowski w pierwszej dziesiątce najwyżej ocenionych samorządów znalazły się jeszcze: miasto Kolno, gmina Siemiatycze, miasto Hajnówka, miasto Nowogród, miasto Mońki, miasto Suwałki i gmina Turośń Kościelna.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę