Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Mogła zamarznąć

W ciągu ostatnich trzech lat w województwie podlaskim zamarzły 44 osoby. Niestety w ogromnej większości przyczynił się do tego alkohol, który przed śmiercią spożywali denaci. „Przez alkohol” zamarznąć mogła także 94-latka w jednej z podłomżyńskich wsi. Co prawda ona nie piła, ale „opiekujący się” nią syn. Mocno zziębniętą, ubraną w kilka warstw ubrań staruszkę przed zamarznięciem uratowali zaalarmowani policjanci.

Jak informuje policja w poniedziałek wieczorem dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łomży został poinformowany o mieszkającej niedaleko miasta starszej kobiecie, która może potrzebować pomocy. Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres. W domu zastali samotną 94-letnią staruszkę. Ubrana w kilka warstw ubrań gospodyni była mocno zziębnięta. W nieogrzewanym mieszkaniu było bardzo zimno. Jak ustalili mundurowi zamieszkiwał tam jeszcze jej 51-letni syn. Okazało się jednak, że zamiast opiekować się schorowaną matką pił u sąsiada alkohol. Badanie alkomatem wykazało ponad 1,3 promila. Policjanci na miejsce wezwali karetkę pogotowia, która zmarzniętą kobietę zabrała na obserwację do szpitala. Natomiast nietrzeźwy mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę