Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z: www.radio.bialystok.pl

Prawie 39 tys. złotych zebrali wolontariusze WOŚP w Łomży

Prawie 39 tys.zł., kilkanaście dolarów amerykańskich i prawie 30 euro to dotychczasowy wynik tegorocznej zbiórki na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Łomży - poinformował szef miejskiego sztabu - Krzysztof Pyczot. Zastrzega on jednak, że nadal nieprzeliczone są pieniądze, które wpadły do puszek Orkiestry jako wpływy z licytacji oraz nie uwzględniono puszek ustawionych - za zgodą właścicieli - w łomżyńskich firmach i punktach usługowych.

Krzysztof Pyczot, który kierował łomżyńskim sztabem WOŚP po raz drugi z rzędu ma nadzieję, że wynik tegorocznego finału w Łomży przekroczy 40 tys. zł.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę