Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Ukradli Kubusia Puchatka...

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Szybko wpadli w ręce policji sprawcy nietypowej kradzieży w Wysokiem Mazowieckiem. Zdradził ich duży pluszowy miś, którego nieśli nocą przez miasto. To właśnie ten miś został skradziony kilkanaście minut wcześniej z wystawy sklepowej... Okazało się, że trzech młodych mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież misia na sumieniu ma także zmieszczenie kilku samochodów oraz drzwi wejściowych do jednego z bloków.

O zdarzeniu poinformował oficer prasowy wysokomazowieckiej policji. Jak podaje dzisiaj po północy dyżurny komendy policji został poinformowany o wybiciu szyby w jednym ze sklepów na terenie miasta. We wskazany rejon natychmiast pojechał patrol policji, który w pobliżu sklepu natknął się na trzech młodych mężczyzn niosących dużego pluszowego misia. Na widok radiowozu młodzieńcy porzucili maskotkę i zaczęli uciekać. Jeden z nich 22-latek po krótkim pościgu został zatrzymany. Okazało się, że miś został skradziony z wystawy sklepowej, w której została wybita szyba. Młodzieniec został dowieziony do Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Po pewnym czasie w komendzie pojawili się również dwaj pozostali miłośnicy pluszaka,  którzy również wpadli w ręce mundurowych. Wszyscy byli pijani. Jak się okazało mężczyźni ci tej samej nocy zniszczyli kilka samochodów oraz drzwi wejściowe do jednego z bloków na terenie Wysokiego Mazowieckiego. Teraz za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę