Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 października 2021 napisz DONOS@

Zaśnieżyło... Strażacy uwolnili karetkę pogotowia

Zawieje i zamiecie śnieżne jakie od kilku dni utrzymują się nad regionem skutecznie utrudniają życie zwłaszcza zmotoryzowanym mieszkańcom. Nawet na głównych drogach jest ślisko i niebezpiecznie, a przez mniej uczęszczane czasami nawet nie można przejechać. Przekonała się o tym ekipa łomżyńskiej karetki pogotowia, która nocą ugrzęzła w zaspie usiłując dojechać do trzylatka z objawami duszności we wsi pod Miastkowem.

Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży strażacy wezwanie na pomoc od ekipy karetki pogotowia odebrali ok. 23.30. karetka jechała o chorego trzylatka do wsi Tarnowo w gminie Miastkowo. Niestety droga była całkowicie nieprzejezdna. Dopiero interwencja strażaków ochotników z Miastkowa, którzy do swojego samochodu mają doczepiony pług śnieżny, umożliwiła dotarcie do celu. Karetka dojechała do domu chorego za samochodem strażaków którzy przebijali się przez kolejne zaspy śniegu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę