Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zaśnieżyło... Strażacy uwolnili karetkę pogotowia

Zawieje i zamiecie śnieżne jakie od kilku dni utrzymują się nad regionem skutecznie utrudniają życie zwłaszcza zmotoryzowanym mieszkańcom. Nawet na głównych drogach jest ślisko i niebezpiecznie, a przez mniej uczęszczane czasami nawet nie można przejechać. Przekonała się o tym ekipa łomżyńskiej karetki pogotowia, która nocą ugrzęzła w zaspie usiłując dojechać do trzylatka z objawami duszności we wsi pod Miastkowem.

Jak informuje dyżurny Komendy Miejskiej PSP w Łomży strażacy wezwanie na pomoc od ekipy karetki pogotowia odebrali ok. 23.30. karetka jechała o chorego trzylatka do wsi Tarnowo w gminie Miastkowo. Niestety droga była całkowicie nieprzejezdna. Dopiero interwencja strażaków ochotników z Miastkowa, którzy do swojego samochodu mają doczepiony pług śnieżny, umożliwiła dotarcie do celu. Karetka dojechała do domu chorego za samochodem strażaków którzy przebijali się przez kolejne zaspy śniegu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę