Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Złodziejskie „turne” 17-latka po Łomży

Policjanci zatrzymali młodego mieszkańca Łomży, który podejrzewany jest o dokonanie serii kradzieży w sklepach i biurach na terenie miasta. Złodziejskie turne po Łomży rozpoczął on we wtorek wczesnym porankiem. Tylko tego dnia obrobił cztery punkty.

Jak podaje Sławomir Dąbrowski oficer prasowy łomżyńskiej policji pierwsze zdarzenie jakiego miał dopuścić się 17-latek to kradzież w sklepie spożywczym przy ul. Spółdzielczej. Około 6.30 wszedł na zaplecze sklepu, po czym z szafek ubraniowych skradł dwie torebki wraz z dokumentami, pieniędzmi i kartami. Kolejne dwa zdarzenia miały miejsce około godziny 10. w biurach firm znajdujących się przy ul. Wyszyńskiego. Z jednego z nich nastolatek miał ukraść laptopa, z drugiego komputerowy dysk przenośny. To nie był koniec jego złodziejskiej działalności. Około godz. 13. młodzieniec miał pojawić się w księgarni przy ul. Dwornej skąd skradł sprzedawczyni torebkę z dokumentami i pieniędzmi.
Na razie nie wiadomo czy ten sam 17-latek był sprawcą kradzieży do której doszło w środę w  kolejnym biurze przy ul. Wyszyńskiego. Sprawca działał podobnie jak podczas wtorkowych kradzieży, jego łupem padł laptop.

Jak informuje policja złodziej został zatrzymany wczoraj i jeszcze są prowadzone czynności dochodzeniowe.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę