Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Świąteczne kolędowanie

Tuż przed Świętami Bozego Narodzenia starszaki z naszego przedszkola wraz ze swoimi nauczycielkami Panią Marią Danielską i Panią Barbarą Florczyk pomaszerowały z życzeniami do Ratusza i lokalnych mediów. W Ratuszu przedszkolaków przyjął Prezydent Miasta Łomża Jerzy Brzeziński oraz Zastępca Prezydenta Miasta Łomża Marcin Brunon Sroczyński. Również gorąco przyjęto "kolędników" w Redakcji "KONTAKTY", "GAZETY WSPÓŁCZESNEJ" oraz Telewizji "ŁOMŻA". Dziękujemy za to ciepłe przyjęcie !

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 05 stycznia 2010 21:47
Data ostatniej edycji: wt, 05 stycznia 2010 22:22:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę