Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@
BIP

Szkolne Koło PTTK

W roku szkolnym 2009/2010 powołane zostało szkolne koło PTTK. Celem koła jest propagowanie różnych form turystyki, edukacja turystyczna, zachęcanie do aktywnego spędzania wolnego czasu, poznawanie różnych części Polski, a być może w przyszłości także innych krajów oraz organizacja imprez turystycznych.

 

Dotychczas w ramach koła zorganizowano wyjazd na międzynarodowe targi turystyczne do Warszawy oraz spływ kajakowy.

Do koła należą uczniowie klas o profilu turystycznym jak również niektórzy nauczyciele. Wstąpić do niego może każdy nauczyciel oraz uczeń ZSEiO nr 6 w Łomży. Aby się zapisać należy wstąpić do PTTK, opłacać składkę oraz wyrobić sobie legitymację PTTK.

Informacje na temat koła można uzyskać u uczniów klas turystycznych, dyrekcji szkoły oraz u Pana Piotra Rogalskiego – opiekuna koła.

 

 

Piotr Rogalski

 

Aneta Wiktorzak
wt, 05 stycznia 2010 12:36
Data ostatniej edycji: śr, 08 września 2010 19:13:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę