Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Nietrzeźwy noworoczny weekend

Sześciu pijanych kierowców zatrzymali w weekend łomżyńscy policjanci. Rekordowy wynik to ponad 3,1 promila alkoholu w organizmie. Tyle miał 47-letni kierowca forda, jadąc z taką dawką alkoholu w organizmie podróż zakończył na słupie oświetleniowym.

Na szczęście po uderzeniu w słup nic mu się nie stało, tyle tylko, że przyjechała policja i teraz za jazdę pod wpływem alkoholu będzie musiał odpowiadać przed sądem. Tam też trafić ma pozostała piątka noworocznych kierowców na dwóch gazach. W tej grupie jest także 17-latka która prowadziła passata. Dziewczyna miała ponad 2 promile alkoholu i jak się okazało jeszcze nie miała prawa jazdy.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę