Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Uczniowie z „dwójki” do szkoły nie wracają

Główne zdjęcie
fot. archiwum

Rozpoczęty niemal równocześnie z rokiem szkolnym remont budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży miał zakończyć się do Bożego Narodzenia. Okazało się, że budowlańcy i uczniowie jednocześnie w tych samych pomieszczeniach to – wbrew pierwotnym ocenom władz miasta - nie jest najlepszy pomysł, co oznacza, że remont trwa dalej... Aby jednak dzieci budowlańcom w drogę już nie wchodziły zdecydowano że po przerwie świątecznej uczniowie „dwójki” do swojej szkoły wrócić nie mogą.

Przez najbliższe trzy tygodnie dzieci z klas 1-3 będą korzystały, tak jak i przed świętami z gościnności Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości im. Jańskiego, a uczniowie klas 4 – 6 - z sal wykładowych Wyższego Seminarium Duchownego. 
Zabieg ten ma umożliwić budowlańcom zakończenie remontu tak by po feriach dzieci do swojej szkoły mogły już wrócić.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę