Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Noworoczne fajerwerki na Starym Rynku

- Na Starym Rynku tradycyjnie, jak od dziesięciu lat, powitamy Nowy Rok pokazem fajerwerków – zapowiada Roman Borawski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury DŚT w Łomży, przygotowującego sylwestrowe spotkanie łomżyniaków na świeżym powietrzu. - Trwający od 8 do 10 minut pokaz rozpocznie się wraz z wybiciem ostatniego kuranta zegara ratuszowego, obwieszczającego północ z 31 grudnia 2009 na 1 stycznia 2010 r. Niestety, fajerwerki będą jedyną atrakcją tego wyjątkowego i symbolicznego wieczoru w centrum 1000-letniego grodu nad Narwią.

- Z muzyki zrezygnowaliśmy, bo przybywający na Stary Rynek głównie młodzi ludzie najpierw zajęci są odpalaniem własnych petard i ogni sztucznych, a potem składaniem życzeń – informuje dyr. Borawski. - Podejmowaliśmy wcześniej próbę skoordynowania pokazu z muzyką, ale harmider „rozentuzjazmowanego tłumu” jest tak wielki, że nie są w stanie się skupić, w przeciwieństwie do pokazu na Gościńcu Łomżyńskim.
Pokaz fajerwerków będzie kosztował „kilka tysięcy złotych” (zapisana w umowie tajemnica handlowa), z czego trzy czwarte pochodzi z dotacji Urzędu Miejskiego, a jedna czwarta z budżetu MDK-DŚT.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę