Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Zaczęło się od łosia...

Główne zdjęcie
Fot. Robert Bałdyga

Cztery uszkodzone samochody i jedna osoba w szpitalu, to efekt wypadku jaki wieczorem wydarzył się na drodze krajowej numer 65 przecinającej Biebrzański Park Narodowy. Do wypadku doszło, bo przed jadącego volkswagena nagle wbiegł łoś. Później wszystko działo się już błyskawicznie...

Kierowca volkswagena widząc wbiegającego na jezdnię łosia gwałtownie skręcił kierownicę w lewo ale nie zdołał uniknąć potrącenia zwierzęcia. Samochód po uderzeniu w łosia zjechał na przeciwległy pas jezdni i tam czołowo zderzył się ze skodą. To nie był koniec karambolu. W tył gwałtownie hamującego busa, przed którym wydarzył się wypadek, uderzyło jeszcze volvo.
Aż dziw, ale ranny został tylko kierowca skody fabii. Z urazem ręki trafił do szpitala.
Zdarzenia nie przeżył za to sprawca karambolu – łoś.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę