Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Szynobusem na XVIII Finał WOŚP w Łomży

- Ta historyczna przejażdżka będzie miłym rodzinnym wypadem, niezapomnianą atrakcją dla młodego pokolenia i wspomnieniem młodych lat dla pokolenia, które jeszcze pamięta pociągi do Śniadowa – zapowiada Krzysztof Pyczot, Szef Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Łomży. - Nowoczesny szynobus SA 133 wyruszy w dniu XVIII Finału WOŚP, czyli 10 stycznia 2010 r., natomiast o bilety w obie strony można już licytować się na naszej aukcji internetowej!

Pociąg osobowy relacji Łomża-Śniadowo-Łomża ruszy po około ćwierć wieku dzięki współpracy łomżyńskiego sztabu WOŚP z białostockim, na czele z Marcinem Adamem Wróblem, który był pomysłodawcą Specjalnego Pociągu WOŚP na o wiele dłuższej trasie Białystok-Łomża-Białystok.
- Sprzedaliśmy już na aukcji internetowej 15 pierwszych biletów z Białegostoku do Łomży i z powrotem, za które otrzymamy 2 285 zł – mówi Marcin Adam Wróbel. - Rekordową cenę uzyskał bilet z numerem 1, bo aż 255 zł! Inni internauci, wśród których jest nawet dwóch Czechów, licytowali zwykle od 110 do 160 zł. A to dopiero początek, bo licytujemy nadal kolejne bilety!
Szynobus WOŚP mieści ok. 140 osób, zaś gdy przyjedzie z Białegostoku do Łomży, odbędzie krótszy kurs do Śniadowa i z powrotem. Sztab WOŚP planuje, że pociąg wyruszy 10 stycznia 2010 r. o godzinie 14.30 z peronu 1. Dworca Głównego PKP w Łomży i wróci po około dwóch godzinach, gdyż jedzie ledwie 20 km na godzinę. Na licytację wystawiono 100 biletów, reszta jest dla sponsorów i ludzi, którzy odkrzaczali trasę i tory kolejowe. Cena wywoławcza biletu wynosi I8 zł, jako że to właśnie XVIII Finał. Bilet będzie można odebrać w dniu przejazdu na dworcu PKP w Łomży po wysłaniu e-mailem na adres organizatora potwierdzenia przelewu.
- Dodatkowo wystawiliśmy na licytację trzy bilety VlP-owskie o numerach 1, 18 i 100 – informuje Krzysztof Pyczot. - VIP będzie miał prawo zabrać z sobą jedną osobę towarzyszącą i przejechać się w kabinie maszynisty oraz otrzyma nagrodę niespodziankę, czyli szalony gadżet WOŚP-u!   Bilet VIP będzie też przepustką do wejścia na scenę i za kulisy szalonego finałowego koncertu w Łomży w dniu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pełen odjazd! Nie czekajcie - takie bilety są tylko trzy!!!

Oto link do aukcji łomżyńskiego Sztabu WOŚP: (http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=651120) (Szczegóły na temat przejazdu szynobusu podaje też Szef Sztabu Krzysztof Pyczot: 604 284 106.)
A oto link do aukcji gdzie licytowane są bilety na szynobus z Białegostoku do Łomży (http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=15655199).

Mirosław R. Derewońko


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę