Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 29 września 2023 napisz DONOS@

PWSIiP się rozbudowuje...

Niebawem ruszy budowa Instytutu Technologii Żywności Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia rektor uczelni dr hab. Robert Charmas podpisał umowę na realizację zadania z przedstawicielami firmy Budimex. Umowa opiewa na kwotę 26 mln 278 tyś. 800 zł.

Za te pieniądze Budimex wybuduje trzy budynki: jeden, który m. in. będzie siedzibą auli na 400 osób i bibliotekę uczelnianą, budynek dydaktycznego dla Instytutu Technologii Żywności i „serca kompleksu” - halę laboratoryjno-technologicznej. Budynki powstaną na działce, którą Uczelnia otrzymała od samorządu miasta Łomży.
Na początku stycznia ma nastąpić przekazanie placu budowy wykonawcy, który na zrealizowanie zadania będzie miał 26 miesięcy.
Przypomnijmy: rozpoczynająca się budowa jest realizacją projektu „Rozwój infrastruktury uczelni wraz z halą laboratoryjno - technologiczną” w ramach Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę