Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Mniej autobusów

Mieszkańcy Łomży i regionu korzystający z publicznej komunikacji mają nie lada kłopot. Zarówno PKS Łomża jak i łomżyńskie MKP wprowadzają ograniczenia w kursowaniu swoich autobusów. „eMPeKi” od dziś do końca roku mają wakacje, a przynajmniej kursują według rozkładu wakacyjnego, z dodatkowymi ograniczeniami w Wigilię, Święta Bożego Narodzenia, Sylwestra i Nowy Rok. Autobusów PKS przez kilka dni też będzie mniej, a 25 i 26 grudnia, oraz 1 stycznia wcale nie wyjadą na trasy.

Z łomżyńskich ulic od dziś znikają autobusy komunikacji miejskiej oznaczone na rozkładach jazdy literką „s”. Powrócą one dopiero, po przerwie świąteczno-noworocznej w szkołach czyli 2 stycznia. Jutro, w Wigilię, autobusy MPK będą kursowały tylko do godziny 20, przy linie nr 8 i 10 juz od godz. 15 będą miały dodatkowe ograniczenia. Ta sama sytuacja powtórzy się także w Sylwestra. W Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok będą kursować i to z ograniczeniami tylko autobusy linii na pięciu liniach: 2, 4, 8, 10 i 13.
Dokładnych informacji odnośnie odjazdów autobusów komunikacji miejskiej z poszczególnych przystanków udziela dyspozytor MPK – tel. 086 216 03 35.

Ograniczenia w ruchu autobusów wprowadzono także w PKS Łomża.  W Wigilię i Sylwestra poza ograniczeniami wynikającymi z rozkładu jazdy (nie kursują autobusy oznaczone literką „n”) obowiązuje rozkład jazdy jak w soboty. Dodatkowo jutro nie będzie wykonany kurs autobusu na linii Łomża – Warszawa o godzinie 15.15 (powrót o 19.00).
W dwa świąteczne dni i 1 stycznia w trasy nie wyruszy nawet jeden autobus łomżyńskiego PKS, a  w niedziele 27 grudnia i 2 stycznia 2010 roku też będą dodatkowe ograniczenia i zmiany godziny  odjazdów. Po szczegółowe informacje dotyczące kursowania autobusów PKS należy dzwonić pod nr tel. 086 218 55 54.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę